• نماز جمعه ۱۶ آذر ۹۷ شهرستان پردیس    :   نماز جمعه این هفته 16 آذر 97 شهرستان پردیس با حضور جمع کثیری از مردم ولایتمدار و مسئولین شهرستان به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام ...
 • آیین بدرقه راهیان نور شهرستان پردیس ۱۵ آذر ۹۷    :   آیین بدرقه دانش آموزان راهیان نور شهرستان پردیس برای بازدید از مناطق جنگی جنوب کشور پنجشنبه 15 آذر 97 با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه ، سرهنگ ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۰۹ آذر ۹۷    :    جمعه 9 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای ششمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه ...
 • نماز جمعه ۹ آذر ۹۷ شهرستان پردیس    :      حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه های نماز جمعه این هفته 9 آذر ...
 • نماز جمعه ۲ آذر ۹۷ شهرستان پردیس    :      نماز جمعه مورخ 02/09/97 شهرستان پردیس به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان در مسجد الغدیر پردیس ...
 • نماز جمعه ۲۵ آبان ۹۷ شهرستان پردیس    :      حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته 25 آبان 97 پردیس ضمن تسلیت شهادت امام حسن ...
 • اولین شورای اداری شهرستان پردیس با حضور فرماندار جدید

   

  شورای اداری شهرستان پردیس پیش از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه، سعیدی، موسوی نمایندگان شهرستان پردیس،  فرماندار، روسای ادارات، در محل سالن اجتماعات فرمانداری پردیس با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی کشورمان آغاز شد.

   حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک انتصاب فرماندار جدید، اظهار داشت: کشور ما در شرایط دشواری قرار دارد و امروز بیش از گذشته نیازمند همدلی و اتحاد و وحدت بین مردم و مسوولان هستیم.


  (نظام و مردم ۴۰ سال در برابر تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند.)


  وی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی چهل سال گذشته با صبر و استقامت مردم در برابر تحریم‌های دشمنان و توطئه‌هایشان استقامت کرده و این روند باید ادامه داشته باشد.

  حجت الاسلام توسلی اظهار کرد: همکاری و تعامل مسوولان و دستگاه‌های اجرایی در پردیس برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم یکی از مهم ترین اولویت‌های ما بوده و اگر نقصی وجود دارد باید از طریق رسانه‌ها و ائمه جمعه اعلام شود.


  در ادامه ذوالفقار حسینی رئیس دادگستری شهرستان پردیس ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک انتصاب فرماندار، اظهار داشت: خدمت به مردم جزء اولویت همه ما و نعمتی بزرگ برای مسوولان است و باید قدر این نعمت را بدانیم.

  وی گفت: برخی اوقات گلایه‌هایی از سوی مردم از برخی اقدامات پرسنل ادارات می‌شود که ادارات و نهادها باید مردم‌داری را وظیفه خود بدانند و تلاش کنیم اگر مشکلی در خدمات دهی وجود دارد رفع شود.

  حسینی افزود: اقداماتی که در برخی ادارات و توسط پرسنل انجام می‌شود خیرخواهانه است، اما نتیجه آن جرم یا تخلف اداری است.

  رئیس دادگستری شهرستان پردیس ادامه داد: پرسنل ادارات برای ارتقا نظام سلامت اداری، باید قانون را مطالعه کنند تا بدین وسیله تخلفات اداری و تخلفات را کمتر کنیم.

  وی اضافه کرد: دستگاه‌های پردیس نوپا هستند همانگونه که در دادگستری با کمبود فضا و نیروی اداری مواجه هستیم با تغییر و افزایش چارت اداری شعبات اقداماتی را برای کمتر کردن زمان رسیدگی به پرونده‌ها انجام دادیم.

  حسینی تصریح کرد: برای تغییر چارت با اداره کل مذاکره کردیم و امیدواریم با احداث ساختمان جدید این مشکلات حل شود.

  رئیس دادگستری شهرستان پردیس اظهار کرد: به دلیل نوپا بودن پردیس تخصیص نیرو امکانپذیر نبود اما تلاش می‌کنیم این کمبود نیرو را هم به روش‌های مختلف حل کنیم.


  تشکیل ماهانه یک‌هزار و هشتصد پرونده کیفری در دادگستری


  وی بیان داشت: هدف اول ما حفظ نیرو است اما به صورت میانگین ماهانه در دادگستری شهرستان یک هزار و هشتصد پرونده کیفری و حدود ۱ هزار پرونده در دادگاه حقوقی مطرح می‌شود.

  حسینی افزود: در شهرستان پردیس جرائم خشن کم داریم اما جرایم خرد زیاد و نسبت به نقاط دیگر این منطقه پاک‌تر است.

  رئیس دادگستری شهرستان پردیس ادامه داد: در حوزه خدمتی قبلی بنده در ماه سه قتل داشتیم اما در پردیس اینگونه نیست اما حاشیه نشینی بدون تدبیر در پردیس و ساخت و ساز بدون برنامه‌ریزی باعث بروز مشکلاتی برای شهرستان شده است.

  دشمن دیوار بی اعتمادی را برپا کرده


  در ادامه سید فرید موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و رئیس فراکسیون جوانان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید، اظهار داشت: فرماندار جدید دلسوز و موفق هستند و به طور حتم حضورشان منشا خیر و برکت برای پردیس خواهد بود.

  وی گفت: بر اساس جلسات مردمی که در پردیس داریم ابتدا بحث طرح‌های هادی روستایی و مالیات ارزش افزوده که بخشی در اختیار دهیاران قرار می‌گیرد مطرح می‌شود که به روستای گلخندان حدود ۴۰۰ میلیون و به سعید آباد ۹ میلیارد از این بخش واریز شد.

  موسوی افزود: طرح هادی روستاهای پردیس سال‌هاست مورد بازنگری قرار نگرفته است و در خصوص بودجه روستاها با رایزنی با دیوان محاسبات و حوزه عمرانی استانداری نیاز به ارائه لیست از سوی پردیس اعلام شده تا بودجه موجود هدف‌گذاری شود.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکل اسناد مناطق بهار طلائیه بومهن و اصطلک پردیس که توسط مردم خریداری شده از دیگر مشکلاتی است که نیاز به پیگیری و رسیدگی فوری دارد.

  وی اضافه کرد: ساماندهی منطقه ازون تپه بومهن که تاکنون به نتیجه نرسیده و مشکلات عدیده مسکن مهر از دیگر مشکلات این منطقه است که با‌ بارگذاری جمعیت به زودی در حوزه اشتغال جوانان با مشکلات دیگری مواجه خواهیم شد.

  موسوی تصریح کرد: مجمع نمایندگان در پردیس فعال بوده و در حوزه اشتغال جوانان از طریق حل مشکلات صنعت‌گران بسیار خوب عمل کرده است.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مشکل مالیات فعالین اقتصادی طی نشستی با حضور ۵۰ نفر‌ از فعالین صنایع حل شد اما مشکل اصلی لکه‌های صنعتی و صنفی پردیس بیش از ۲۰ سال بلاتکلیف مانده است.

  وی بیان داشت: واحدهای صنفی بزرگ پردیس با مشکلات بزرگی مواجه هستند که اسناد مالکیت از اصلی‌ترین آنها است؛ این مورد را از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیری کرده و خواهیم کرد.

  موسوی افزود: ۲۹ لکه صنعتی در استان تهران وجود دارد که پنج لکه در دولت قبل و هشت لکه در دولت فعلی ساماندهی شده اما عمده مشکلات باقی مانده لکه‌های صنعتی استان در پردیس است.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حوزه ورزش اقدامات خوبی توسط مجلس صورت گرفته که اعتبارات ویژه ای از سوی وزارت ورزش به شهرستان پردیس اختصاص یافته و نیاز است به بخش اوقات فراغت مناطق مختلف به ویژه کوتاهی‌هایی که در حوزه مسکن مهر شده توجه بیشتری شود.

  وی اضافه کرد: در بخش امنیت برداشت مردم این است که باید اقدامات جدی‌تری در این حوزه انجام شود.

  موسوی تصریح کرد: اما شاخص برداشت مردم تقویت نیروی انسانی و تجهیزات فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس است.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چالش‌های اقتصادی و بودجه‌ای که با آن روبه‌رو هستیم را تمام مردم و مسوولان می‌دانند اما انتظار مردم واقع بینانه است.

  وی بیان داشت: نیاز است با قول‌هایی نرم، مردم را امیدوار کنیم زیرا دشمنان خواب های بسیاری را برای مردم و نظام دیده‌اند.

  موسوی افزود: باید در برنامه‌هایمشان بازنگری کنیم و مدیران امروز باید جدی تر و مسوولانه تر در صحنه باشند؛ زیرا زمانی که از موفقیت‌های نظام می‌گوییم باید بدانیم در عمل مردم هستند که صاحبان اصلی انقلاب و کشور هستند.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سرگردان کردن مردم توسط مسوولان از بین رفته و باید با درک و حساسیت بیشتری به اوضاع فعلی که دشمنان اقدام به پمپاژ ناامیدی و دیوار بی اعتمادی بین مردم و مسوولان هستند نگاه شود.

  وی اضافه کرد: دشمنان این را درک کردند که مردم به نظام اعتماد دارند و حال به دنبال تخریب وجهه و بی اعتمادی هستند؛ اما مسوولان امروز باید خادمی و علاقه خود به ملت و نظام را با عمل انجام نشان دهند.

   

   

  مطالب مرتبط :

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۲۵ آبان ۹۷

   جمعه 25 آبان ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای ششمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسن زاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای ... مطلب کامل

  مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسکری در حوزه علمیه برادران پردیس

  به همت دفتر امام جمعه ، مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسکری (ع) در شب شهادت ایشان در حوزه علمیه برادران پردیس که مزین به نام این امام بزرگوار است برگزار شد.       مطلب کامل

  دیدار با جانبازان معزز شهرستان پردیس

  حجت الاسلام توسلی ظهر پنجشنبه 24 آبان 97 به همراه حقیقی فرماندار ، حسین تبار رییس سازمان تبلیغات اسلامی ، بمانی رییس بنیاد شهید ، سلیمانی فر رییس شورای شهرستان و شکاری عضو شورای شهر پردیس با حضور در منزل ایثارگران گرانقدر؛ سید احمد هنری جانباز ۵۵ درصد و حمید رضا صادق عمل جانباز ۲۵ درصد ساکن  شهر پردیس، به دیدار و ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۱۸ آبان ۹۷ شهرستان پردیس

  نماز جمعه 18 آبان 97 به امامت حجت السلام والمسلمین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور جمعیت گسترده ای از مردم ولایت مدار این شهرستان و همچنین با حضور مسئولین در مسجد الغدیر پردیس اقامه شد. روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس     مطلب کامل

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس

   جمعه 18آبان ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای ششمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسن زاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای حضار به پایان رسید. این مراسم ... مطلب کامل

  برگزاری راهپیمایی باشکوه یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان پردیس

  این راهپیمایی عظیم با حضور دانش آموزان مدارس شهرهای پردیس، بومهن و بخش جاجرود، دانشجویان، کسبه، سازمان‌های مردم‌نهاد و مسئولان شهرستان برگزار و افراد حاضر مسیر میدان عدالت تا میدان امام خمینی (ره) در شهر پردیس ها را با حمل پلاکاردها و سر دادن شعارهایی از قبیل مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل طی کردند و انزجار خود را از سلطه گری و ... مطلب کامل

  حضور امام جمعه در جلسه کارگروه اجتماعی ، فرهنگی

  جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان پردیس صبح شنبه 12 آبان 97 به منظور ارائه برنامه های ادارات شهرستان در هفته فرهنگی به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد. حجت الاسلام توسلی امام جمعه، بخشداران، شهرداران و روسا و نمایندگانی از ادارات و نهادهای شهرستان در این جلسه حضور داشتند و طی آن، برنامه های بخشداری ها، شهرداری ها و ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۱۱ آبان ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام و المسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته 11 آبان 97 شهرستان پردیس ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: روز 13 آبان‌ماه را در پیش داریم و در این هفته سه مناسبت مهم وجود دارد.    وی گفت: اولین مناسبت این هفته ، سالگرد ... مطلب کامل

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس

   جمعه 11 آبان ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای ششمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی نیکنام مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای حضار ... مطلب کامل

  راهپیمایی عظیم جاماندگان اربعین حسینی (ع) در شهرستان پردیس

     پیش از ظهر سه شنبه 8 آبان 97  راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی(ع) با حضور فرماندار، دادستان، رئیس دادگستری، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، اصناف، اتحادیه صنفی و روسای ادارات شهرستان پردیس، شهردار پردیس و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس و بومهن و همچنین جمع کثیری از شهروندان و دلباختگان اباعبدالله الحسین(ع) برگزار شد.    هیئت مذهبی شهرهای بومهن و پردیس ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  مقام معظم رهبری می فرمایند: مسئولان انقلاب در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. پایگاه های هدایت و رهبری مردم در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. سنگرهای دفاع معنوی در مقابل دشمنان در سطح جامعه ائمه جمعه هستند.

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه شهر پردیس و بومهن. محفوظ است.