• نماز جمعه ۲۰ مهر ۹۷ شهرستان پردیس    :   نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته 20 مهر 97 به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس با حضور جمع ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس    :     جمعه 20 مهر 97 به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای سومین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ...
 • حضور امام جمعه در مراسم تقدیر از نمونه های ترافیکی پردیس    :   حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در مراسم تقدیر از نمونه های ترافیکی این شهرستان در محل سالن آمفی تاتر ...
 • دیدار امام جمعه با سبزپوشان شهرستان پردیس بمناسبت هفته ناجا    :   حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس روز چهارشنبه 18 مهر 97  بمناسبت هفته ناجا به دفتر سرهنگ محبی فرمانده پلیس راه شرق استان ...
 • اولین شورای اداری شهرستان پردیس با حضور فرماندار جدید    :     شورای اداری شهرستان پردیس پیش از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه، سعیدی، ...
 • نماز جمعه ۱۳ مهر ۹۷ شهرستان پردیس    :      حجت الاسلام توسلی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پردیس اظهار داشت: مانور مقتدرانه بسیجیان در استادیوم آزادی حرکت ...
 • اولین شورای اداری شهرستان پردیس با حضور فرماندار جدید

   

  شورای اداری شهرستان پردیس پیش از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه، سعیدی، موسوی نمایندگان شهرستان پردیس،  فرماندار، روسای ادارات، در محل سالن اجتماعات فرمانداری پردیس با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی کشورمان آغاز شد.

   حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک انتصاب فرماندار جدید، اظهار داشت: کشور ما در شرایط دشواری قرار دارد و امروز بیش از گذشته نیازمند همدلی و اتحاد و وحدت بین مردم و مسوولان هستیم.


  (نظام و مردم ۴۰ سال در برابر تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند.)


  وی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی چهل سال گذشته با صبر و استقامت مردم در برابر تحریم‌های دشمنان و توطئه‌هایشان استقامت کرده و این روند باید ادامه داشته باشد.

  حجت الاسلام توسلی اظهار کرد: همکاری و تعامل مسوولان و دستگاه‌های اجرایی در پردیس برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم یکی از مهم ترین اولویت‌های ما بوده و اگر نقصی وجود دارد باید از طریق رسانه‌ها و ائمه جمعه اعلام شود.


  در ادامه ذوالفقار حسینی رئیس دادگستری شهرستان پردیس ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک انتصاب فرماندار، اظهار داشت: خدمت به مردم جزء اولویت همه ما و نعمتی بزرگ برای مسوولان است و باید قدر این نعمت را بدانیم.

  وی گفت: برخی اوقات گلایه‌هایی از سوی مردم از برخی اقدامات پرسنل ادارات می‌شود که ادارات و نهادها باید مردم‌داری را وظیفه خود بدانند و تلاش کنیم اگر مشکلی در خدمات دهی وجود دارد رفع شود.

  حسینی افزود: اقداماتی که در برخی ادارات و توسط پرسنل انجام می‌شود خیرخواهانه است، اما نتیجه آن جرم یا تخلف اداری است.

  رئیس دادگستری شهرستان پردیس ادامه داد: پرسنل ادارات برای ارتقا نظام سلامت اداری، باید قانون را مطالعه کنند تا بدین وسیله تخلفات اداری و تخلفات را کمتر کنیم.

  وی اضافه کرد: دستگاه‌های پردیس نوپا هستند همانگونه که در دادگستری با کمبود فضا و نیروی اداری مواجه هستیم با تغییر و افزایش چارت اداری شعبات اقداماتی را برای کمتر کردن زمان رسیدگی به پرونده‌ها انجام دادیم.

  حسینی تصریح کرد: برای تغییر چارت با اداره کل مذاکره کردیم و امیدواریم با احداث ساختمان جدید این مشکلات حل شود.

  رئیس دادگستری شهرستان پردیس اظهار کرد: به دلیل نوپا بودن پردیس تخصیص نیرو امکانپذیر نبود اما تلاش می‌کنیم این کمبود نیرو را هم به روش‌های مختلف حل کنیم.


  تشکیل ماهانه یک‌هزار و هشتصد پرونده کیفری در دادگستری


  وی بیان داشت: هدف اول ما حفظ نیرو است اما به صورت میانگین ماهانه در دادگستری شهرستان یک هزار و هشتصد پرونده کیفری و حدود ۱ هزار پرونده در دادگاه حقوقی مطرح می‌شود.

  حسینی افزود: در شهرستان پردیس جرائم خشن کم داریم اما جرایم خرد زیاد و نسبت به نقاط دیگر این منطقه پاک‌تر است.

  رئیس دادگستری شهرستان پردیس ادامه داد: در حوزه خدمتی قبلی بنده در ماه سه قتل داشتیم اما در پردیس اینگونه نیست اما حاشیه نشینی بدون تدبیر در پردیس و ساخت و ساز بدون برنامه‌ریزی باعث بروز مشکلاتی برای شهرستان شده است.

  دشمن دیوار بی اعتمادی را برپا کرده


  در ادامه سید فرید موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و رئیس فراکسیون جوانان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید، اظهار داشت: فرماندار جدید دلسوز و موفق هستند و به طور حتم حضورشان منشا خیر و برکت برای پردیس خواهد بود.

  وی گفت: بر اساس جلسات مردمی که در پردیس داریم ابتدا بحث طرح‌های هادی روستایی و مالیات ارزش افزوده که بخشی در اختیار دهیاران قرار می‌گیرد مطرح می‌شود که به روستای گلخندان حدود ۴۰۰ میلیون و به سعید آباد ۹ میلیارد از این بخش واریز شد.

  موسوی افزود: طرح هادی روستاهای پردیس سال‌هاست مورد بازنگری قرار نگرفته است و در خصوص بودجه روستاها با رایزنی با دیوان محاسبات و حوزه عمرانی استانداری نیاز به ارائه لیست از سوی پردیس اعلام شده تا بودجه موجود هدف‌گذاری شود.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکل اسناد مناطق بهار طلائیه بومهن و اصطلک پردیس که توسط مردم خریداری شده از دیگر مشکلاتی است که نیاز به پیگیری و رسیدگی فوری دارد.

  وی اضافه کرد: ساماندهی منطقه ازون تپه بومهن که تاکنون به نتیجه نرسیده و مشکلات عدیده مسکن مهر از دیگر مشکلات این منطقه است که با‌ بارگذاری جمعیت به زودی در حوزه اشتغال جوانان با مشکلات دیگری مواجه خواهیم شد.

  موسوی تصریح کرد: مجمع نمایندگان در پردیس فعال بوده و در حوزه اشتغال جوانان از طریق حل مشکلات صنعت‌گران بسیار خوب عمل کرده است.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مشکل مالیات فعالین اقتصادی طی نشستی با حضور ۵۰ نفر‌ از فعالین صنایع حل شد اما مشکل اصلی لکه‌های صنعتی و صنفی پردیس بیش از ۲۰ سال بلاتکلیف مانده است.

  وی بیان داشت: واحدهای صنفی بزرگ پردیس با مشکلات بزرگی مواجه هستند که اسناد مالکیت از اصلی‌ترین آنها است؛ این مورد را از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیری کرده و خواهیم کرد.

  موسوی افزود: ۲۹ لکه صنعتی در استان تهران وجود دارد که پنج لکه در دولت قبل و هشت لکه در دولت فعلی ساماندهی شده اما عمده مشکلات باقی مانده لکه‌های صنعتی استان در پردیس است.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حوزه ورزش اقدامات خوبی توسط مجلس صورت گرفته که اعتبارات ویژه ای از سوی وزارت ورزش به شهرستان پردیس اختصاص یافته و نیاز است به بخش اوقات فراغت مناطق مختلف به ویژه کوتاهی‌هایی که در حوزه مسکن مهر شده توجه بیشتری شود.

  وی اضافه کرد: در بخش امنیت برداشت مردم این است که باید اقدامات جدی‌تری در این حوزه انجام شود.

  موسوی تصریح کرد: اما شاخص برداشت مردم تقویت نیروی انسانی و تجهیزات فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس است.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چالش‌های اقتصادی و بودجه‌ای که با آن روبه‌رو هستیم را تمام مردم و مسوولان می‌دانند اما انتظار مردم واقع بینانه است.

  وی بیان داشت: نیاز است با قول‌هایی نرم، مردم را امیدوار کنیم زیرا دشمنان خواب های بسیاری را برای مردم و نظام دیده‌اند.

  موسوی افزود: باید در برنامه‌هایمشان بازنگری کنیم و مدیران امروز باید جدی تر و مسوولانه تر در صحنه باشند؛ زیرا زمانی که از موفقیت‌های نظام می‌گوییم باید بدانیم در عمل مردم هستند که صاحبان اصلی انقلاب و کشور هستند.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سرگردان کردن مردم توسط مسوولان از بین رفته و باید با درک و حساسیت بیشتری به اوضاع فعلی که دشمنان اقدام به پمپاژ ناامیدی و دیوار بی اعتمادی بین مردم و مسوولان هستند نگاه شود.

  وی اضافه کرد: دشمنان این را درک کردند که مردم به نظام اعتماد دارند و حال به دنبال تخریب وجهه و بی اعتمادی هستند؛ اما مسوولان امروز باید خادمی و علاقه خود به ملت و نظام را با عمل انجام نشان دهند.

   

   

  مطالب مرتبط :

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس به درخواست مردم ولایتمدار شهرستان و به همت حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس  برای دومین هفته متوالی برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسنزاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای حضار به پایان رسید. طی نظرسنجی ... مطلب کامل

  مراسم آغاز سال تحصیلی و جلسه هیئت امنای حوزه های علمیه شهرستان پردیس

  مراسم آغاز سال تحصیلی و جلسه هیئت امنای حوزه های علمیه شهرستان پردیس – 10/07/97   مراسم آغاز سال تحصیلی و همچنین جلسه هیئت امنای حوزه های علمیه برادران و خواهران شهرستان پردیس با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه و مؤسس حـوزه های علمیه شهرستان ، بنیادی معاون سیاسی فرماندار، بابازاده عضو هیئت مدیره شرکت عمران ، آقای بخششی ... مطلب کامل

  مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان پردیس

  مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان پردیس با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از جمله: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، معاون استاندار ، امام جمعه شهرستان پردیس، معاونین فرماندار ، ائمه جماعات و جمعی از مدیران و روسای ادارات شهرستان پردیس روز دوشنبه مورخ 09/07/97 در محل سالن اجتماعات هنرستان سعادت برگزار شد.    ابتدا مراسم با قرائت آیاتی از کلام الله مجید ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۶ مهر ۹۷ شهرستان پردیس

           حجه الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان، ایثارگران و جانبازان در جمع نمازگزاران در مسجد الغدیر اظهار داشت: تعداد زیادی از زنان، کودکان و مردان شهر اهواز که برای تماشای رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده بودند بی‌گناه کشته شدند.    وی در ادامه ضمن تقدیر از نیروهای انتظامی و امنیتی خاطر نشان ... مطلب کامل

  حضور امام جمعه در رژه نیروهای مسلح بمناسبت هفته دفاع مقدس ۳ مهر ۹۷

        حجت الاسلام توسلی امام جمعه پردیس سه شنبه سوم مهر 97 در رژه نیروهای مسلح که بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شده بود شرکت کرد.     مطلب کامل

  حضور امام جمعه در مراسم بازگشایی مدارس بومهن و پردیس

    حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس یکم و دوم مهر 97 به همراه فرماندار ، رییس اداره تبلیغات پردیس ، رییس آموزش و پرورش ، شهردار و رییس شورای شهر بومهن و پردیس و دیگر مسئولین شهرستان در مراسم بازگشایی مدارس پردیس و بومهن در مدرسه فردوسی فاز 3 و مدرسه خیرساز یوسفی (هوا فضای بومهن) حاضر شده و زنگ نمادین آغاز سال تحصیلی را به صدا درآورد.     مطلب کامل

  نماز جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ شهرستان پردیس

        نماز جمعه 30 شهریور 97 شهرستان پردیس نماز جمعه این هفته 30 شهریور 97 به امامت حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور مردم ولایتمدار پردیس و مسئولین این شهرستان اقامه شد.       مطلب کامل

  اقامه نماز جماعت ظهر عاشورا در میدان عدالت پردیس ۲۹ شهریور ۹۷

        نماز جماعت ظهر عاشورا به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور جمع کثیری از مردم عزادار و مسئولین این شهرستان در میدان عدالت پردیس برگزار شد.     مطلب کامل

  نماز جمعه ۲۳ شهریور ۹۷ شهرستان پردیس

        نماز جمعه این هفته 23 شهریور 97 به امامت حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور مردم ولایتمدار پردیس و مسئولین این شهرستان اقامه شد.     مطلب کامل

  مراسم عزاداری سید الشهدا (ع) در بوستان نورالشهدا پردیس

           به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس ، مراسم عزاداری امام حسین (ع) در دهه اول محرم در جوار دو شهید گمنام در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد.    در این مراسم که پایه گذاری آن با حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس بود ، سیزده روز متوالی از 20 شهریور 97 مصادف با اول محرم الحرام 1440 الی 2 مهر 97 مصادف با سیزدهم ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  مقام معظم رهبری می فرمایند: مسئولان انقلاب در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. پایگاه های هدایت و رهبری مردم در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. سنگرهای دفاع معنوی در مقابل دشمنان در سطح جامعه ائمه جمعه هستند.

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه شهر پردیس و بومهن. محفوظ است.