• نماز جمعه ۲۰ مهر ۹۷ شهرستان پردیس    :   نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته 20 مهر 97 به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس با حضور جمع ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس    :     جمعه 20 مهر 97 به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای سومین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ...
 • حضور امام جمعه در مراسم تقدیر از نمونه های ترافیکی پردیس    :   حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در مراسم تقدیر از نمونه های ترافیکی این شهرستان در محل سالن آمفی تاتر ...
 • دیدار امام جمعه با سبزپوشان شهرستان پردیس بمناسبت هفته ناجا    :   حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس روز چهارشنبه 18 مهر 97  بمناسبت هفته ناجا به دفتر سرهنگ محبی فرمانده پلیس راه شرق استان ...
 • اولین شورای اداری شهرستان پردیس با حضور فرماندار جدید    :     شورای اداری شهرستان پردیس پیش از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه، سعیدی، ...
 • نماز جمعه ۱۳ مهر ۹۷ شهرستان پردیس    :      حجت الاسلام توسلی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پردیس اظهار داشت: مانور مقتدرانه بسیجیان در استادیوم آزادی حرکت ...
 • نماز جمعه ۱۹ مرداد ۹۷ شهرستان پردیس

  امام جمعه پردیس گفت: باید برخورد با این افراد تبدیل به مطالبه عمومی مردم شود و دلیلی ندارد افرادی به دلیل رابطه، رانت و داشتن آشنا حقوق ملت را ضایع کنند.

     حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج حسین توسلی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته ۱۹ مرداد ۹۷  شهرستان پردیس که در مسجد الغدیر فاز ۴ پردیس برگزار شد، ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: سالگرد شهادت امام جواد(ع) رادر پیش داریم که ضمن تسلیت توقع داریم در مساجد، تکایا، هیات‌های مذهبی و… مراسم‌های عزاداری برپا شود.

     وی گفت: طی هفته آینده سالگرد ازدواج مولایمان امیرالمومنین حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه الزهرا(س) را در پیش داریم که ازدواجی آسان و بدون تجمل بود. توسلی افزود: مراسم بسیار ساده ازدواجشان در روایات اهل سنت و شیعیان وجود دارد که جهیزیه اندک و ازدواجی بسیار سهل بوده است.

     امام جمعه پردیس ادامه داد: امروزه ازدواج ها برعکس شده و توصیه می‌کنم اگر پیرو امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) هستید، باید آن‌ها را الگو قرار داده و مراسم‌هایمان را بسیار ساده برگزار کنیم.

     وی اضافه کرد: در دهه ۶٠ جلوه‌های مذهبی بسیار زیاد و مراسم‌های ازدواج آسان با مهریه یک جلد قرآن، سفر مشهد و یا کربلا بود و زندگی‌هایی موفق و فرزندانی صالح پاگرفت و باید دانست با مهریه زیاد به جایی نمی‌رسیم.

     حجت‌الاسلام توسلی در بخش دیگری از خطبه‌های دوم خود در خصوص مبارزه با فساد و اخلالگران اقتصادی اشاره و اظهار کرد: باید برخورد با این افراد تبدیل به مطالبه عمومی مردم شود و دلیلی ندارد افرادی به دلیل رابطه، رانت و داشتن آشنا حقوق ملت را ضایع کنند.

     امام جمعه پردیس تصریح کرد: ارز ٣۶٠٠ تومانی به برخی می‌دهند اما پیگیری نمی‌کنند که آن کالایی که برایش ارز دریافت کردند را وارد می‌کند یا خیر و یا اگر خریداری شد و از گمرک نیز ترخیص شد آیا در شبکه توزیع با قیمت مصوب قرار گرفته یا خیر.

     وی بیان داشت: دستگاه نظارتی ما ضعیف عمل می‌کنند و این مشکلات به‌وجود می‌آید؛ اکنون حراست‌های وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ادارات کل چه می‌کنند.

     حجت‌الاسلام توسلی اذعان داشت: مردم برای یک دستگاه ماشین، دارو، و… با مشکل روبرو می‌شوند اما از سوی دیگر افرادی چند میلیون‌ها دلار گرفته و می‌روند برای وارد کردن اجناس اما پیگیری نمی‌شود.

     امام جمعه پردیس افزود: این عدم نظارت‌ها اقتصاد ما را دچار مشکل کرده است. باید ببینیم مشکل کجاست. مردم حق دارند مطالبه کنند تا دستگاه‌ها با اخلالگران مبارزه کنند.

     وی نکته بعدی خطبه‌های خود را به بحث احتکار و قاچاق اختصاص داد و گفت: به نیروی انتظامی و قوه قضاییه تذکر داده و درخواست می‌کنم که با جدیت بیشتر برخورد شود؛ زیرا در برخی شهرها این افراد وارد شدند و مشغول فعالیت‌های غیر قانونی هستند.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: اتاق اصناف، دستگاه‌های مختلف نظارتی، نیروی انتظامی و دادگاه وارد می‌شوند و انبار‌هایشان را بازرسی می‌کنند. اجناس احتکار شده و قاچاق را مشاهده می‌کنند و دستور پلمب صادر می‌شود، اما متاسفانه می‌شنوم افراد با بیان اینکه ما آشنا داریم در کمتر از ٢۴ ساعت آن محل را رفع پلمب می‌کنند. اگر واقعیت داشته باشد این برای مسوولان ما عیب است.

     وی تصریح کرد: این‌گونه افراد در این مسائل مردم را از دسترسی به کالاهای اساسی محروم می‌کنند و باید بدانیم خدای ناخواسته اگر خشم مردم فوران کند تبعات زیادی به همراه خواهد داشت.

     حجت‌الاسلام توسلی اظهار کرد: پرونده اخلالگران ارزی باید سریعا رسیدگی و تحقیقات انجام شود؛ با بررسی شواهد اگر جرم اثبات شد آن فرد مجرم است و باید اعدام شود؛ اما قبل از آن نباید افراد را مجرم دانست.

     امام جمعه پردیس اذعان داشت: رسیدگی به پرونده باید اعلام شود و کسانی که دلار گرفتند تا اجناس ضروری بیاورند و نیاورندند را اعلام کنید. تا زمانی ک طولانی نشده فوری اقدام شود زیرا مردم می‌خواهند بدانند و در پایان برائت می‌گیرند یا محکومیت صادر می‌شود.

     وی افزود: در شهرستان پردیس ۸۶۰۰ واحد و سوله وجود دارد که باید بازرسی شود؛ زیرادر روستاهای دور افتاده لاستیک، برنج و… احتکار می‌کنند و در اخبار مختلف می‌شنویم. پس باید در منطقه هم نظارت‌ها بیشتر شود.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: مطالبات باید عمومی شود در غیر اینصورت منجر به بی‌اعتمادی به حاکمیت و دولت می‌شود و دشمنانمان و در راس آن آمریکا تلاش می‌کنند از سه جهت به کشورمان ضربه بزنند.

  امام جمعه پردیس اضافه کرد: فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی سه جهت فشارهای وارد شده است که ابتدا در حوزه اقتصادی تحریمها را اعمال کردند.

     وی تصریح کرد: هواپیماها اکثرا آمریکایی است و ۱۵ درصد قطعات هواپیماهای فرانسوی‌ها نیز در آمریکا ساخته می‌شود؛ به همین دلیل با فشار به کشورهای مختلف تحریم همه جانبه مانند عدم خرید نفت و حرکت کشتی‌ها را اعمال می‌کنند.

     حجت‌الاسلام توسلی اظهار کرد: نکته مهم این است که در طول چهار دهه کشورمان در تحریم بوده و این تحریم‌های جدید تاثیر بیشتری نسبت به گذشته نخواهد داشت.

     امام جمعه پردیس بیان داشت: فشار روانی جهت بعدی فشارها است و قصد دارند از این جهت قدرت نظام را به چالش بکشند و در افکار عمومی مولفه‌های قدرت ما را عیب اعلام کنند.

     وی افزود: ما با حرب الله لبنان، غزه، عراق، یمن، سوریه و… رابطه نزدیک داریم و در سال‌های قبل اهل فتنه شعارهایی دادند و دشمنان از آن سو استفاده کردند.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: اگر سوریه و لبنان پایگاه آمریکا شوند دشمنان آرام می‌شوند؛ اما باید بدانیم بودن در این کشورها جزء مولفه قدرت ما است.

     امام جمعه پردیس اضافه کرد: آمریکا در اکثر کشورها پایگاه دارد اما ما اگر با کشوری همسو باشیم را عیب می‌دانند که چرا دایره قدرتمان روز به روز بیشتر می‌شود.

     وی با بیان این‌که مواظب باشیم دشمنان مولفه‌های قدرت ما را زیر سوال نبرند، تصریح کرد: کارگران کارخانه‌ها ماه‌ها حقوق نگرفتند و با تجمع درخواست پرداخت حقوق خود را داشتند اما دشمنان این مطالبه به حق را به شعارهای هنجار شکن تبدیل کردند.

     حجت‌الاسلام توسلی ضمن بیان اینکه در منطقه مشکلات بزرگی داریم که مسکن مهر یکی از نقاط ضعف دولت است، گفت: ۸۶۰۰ واحد صنعتی و صنفی در پردیس داریم که نیمی از آن‌ها تعطیل مطلق و باقی ٢٠ تا ۵٠ درصد زیر توان تولیدی کار می‌کنند.

     امام جمعه پردیس اظهار کرد: هر لحظه ساکنینی از فازهای ۸ یا ۱۱ امکان دارد مانند گذشته در فرمانداری، مجلس و وزارتخانه تجمع کنند و مطالبه به حق خود را که تحویل ۱۸ ماهه تبدیل به ۷ سال شده را اعلام کنند؛ عده‌ای وارد و شعارهای انحرافی می‌دهند.

     وی افزود: دست‌اندرکاران افراد تحریک کننده را بازداشت می‌کنند که اکثرا نه مشکل مالی و نه مسکن مهر دارند که با آن‌ها باید برخورد شود.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: وظیفه نخبگان، معلمان، بسیجیان، معتمدین و… باید روشنگری باشد؛ زیرا اگر تار مویی از نظام کم شود بدتر از آنچه در سوریه، عراق و… رخ داد برای کشورمان رخ می‌دهد.

     امام جمعه پردیس اظهار کرد: برای نظام خون‌های زیادی داده شده و پیشرفت، هزینه‌های زیاد، توانمندی‌ها، سیاست، قدرت، علم و… را برجسته کنیم زیرا دشمن تمام این‌ها را به حاشیه برده است.

     وی در آخر بیان داشت: مواظب باشید داشته‌ها و سرمایه‌هایمان را نابود نکنند؛ زیرا با خون شهدا کشورمان بنیان‌گذاری شده و نباید به خون شهدایمان خیانت کنیم و در این راه تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد.

  روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس به درخواست مردم ولایتمدار شهرستان و به همت حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس  برای دومین هفته متوالی برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسنزاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای حضار به پایان رسید. طی نظرسنجی ... مطلب کامل

  مراسم آغاز سال تحصیلی و جلسه هیئت امنای حوزه های علمیه شهرستان پردیس

  مراسم آغاز سال تحصیلی و جلسه هیئت امنای حوزه های علمیه شهرستان پردیس – 10/07/97   مراسم آغاز سال تحصیلی و همچنین جلسه هیئت امنای حوزه های علمیه برادران و خواهران شهرستان پردیس با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه و مؤسس حـوزه های علمیه شهرستان ، بنیادی معاون سیاسی فرماندار، بابازاده عضو هیئت مدیره شرکت عمران ، آقای بخششی ... مطلب کامل

  مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان پردیس

  مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان پردیس با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از جمله: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، معاون استاندار ، امام جمعه شهرستان پردیس، معاونین فرماندار ، ائمه جماعات و جمعی از مدیران و روسای ادارات شهرستان پردیس روز دوشنبه مورخ 09/07/97 در محل سالن اجتماعات هنرستان سعادت برگزار شد.    ابتدا مراسم با قرائت آیاتی از کلام الله مجید ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۶ مهر ۹۷ شهرستان پردیس

           حجه الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان، ایثارگران و جانبازان در جمع نمازگزاران در مسجد الغدیر اظهار داشت: تعداد زیادی از زنان، کودکان و مردان شهر اهواز که برای تماشای رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده بودند بی‌گناه کشته شدند.    وی در ادامه ضمن تقدیر از نیروهای انتظامی و امنیتی خاطر نشان ... مطلب کامل

  حضور امام جمعه در رژه نیروهای مسلح بمناسبت هفته دفاع مقدس ۳ مهر ۹۷

        حجت الاسلام توسلی امام جمعه پردیس سه شنبه سوم مهر 97 در رژه نیروهای مسلح که بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شده بود شرکت کرد.     مطلب کامل

  حضور امام جمعه در مراسم بازگشایی مدارس بومهن و پردیس

    حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس یکم و دوم مهر 97 به همراه فرماندار ، رییس اداره تبلیغات پردیس ، رییس آموزش و پرورش ، شهردار و رییس شورای شهر بومهن و پردیس و دیگر مسئولین شهرستان در مراسم بازگشایی مدارس پردیس و بومهن در مدرسه فردوسی فاز 3 و مدرسه خیرساز یوسفی (هوا فضای بومهن) حاضر شده و زنگ نمادین آغاز سال تحصیلی را به صدا درآورد.     مطلب کامل

  نماز جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ شهرستان پردیس

        نماز جمعه 30 شهریور 97 شهرستان پردیس نماز جمعه این هفته 30 شهریور 97 به امامت حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور مردم ولایتمدار پردیس و مسئولین این شهرستان اقامه شد.       مطلب کامل

  اقامه نماز جماعت ظهر عاشورا در میدان عدالت پردیس ۲۹ شهریور ۹۷

        نماز جماعت ظهر عاشورا به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور جمع کثیری از مردم عزادار و مسئولین این شهرستان در میدان عدالت پردیس برگزار شد.     مطلب کامل

  نماز جمعه ۲۳ شهریور ۹۷ شهرستان پردیس

        نماز جمعه این هفته 23 شهریور 97 به امامت حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور مردم ولایتمدار پردیس و مسئولین این شهرستان اقامه شد.     مطلب کامل

  مراسم عزاداری سید الشهدا (ع) در بوستان نورالشهدا پردیس

           به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس ، مراسم عزاداری امام حسین (ع) در دهه اول محرم در جوار دو شهید گمنام در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد.    در این مراسم که پایه گذاری آن با حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس بود ، سیزده روز متوالی از 20 شهریور 97 مصادف با اول محرم الحرام 1440 الی 2 مهر 97 مصادف با سیزدهم ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  مقام معظم رهبری می فرمایند: مسئولان انقلاب در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. پایگاه های هدایت و رهبری مردم در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. سنگرهای دفاع معنوی در مقابل دشمنان در سطح جامعه ائمه جمعه هستند.

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه شهر پردیس و بومهن. محفوظ است.