• نماز جمعه ۱۴ دیماه ۹۷ شهرستان پردیس    :       حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه های نماز جمعه این هفته 14 دیماه 97 شهرستان پردیس در مسجد الغدیر ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۱۴ دیماه ۹۷    :    جمعه 14 دیماه ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای چهاردهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۷ دیماه ۹۷    :    جمعه 7 دیماه ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای سیزدهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان ...
 • مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه پاسداران پردیس    :      پیش از ظهر چهارشنبه 5 دیماه 97 مراسم تکریم و معارفه سرهنگ قنبری و سرگرد حمزه خانی فرمانده سپاه ...
 • نماز جمعه ۷ دیماه ۹۷ شهرستان پردیس    :      حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس امروز در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته 7 ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۳۰ آذر ۹۷    :    جمعه 30 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای دوازدهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد....
 • نماز جمعه ۱۹ مرداد ۹۷ شهرستان پردیس

  امام جمعه پردیس گفت: باید برخورد با این افراد تبدیل به مطالبه عمومی مردم شود و دلیلی ندارد افرادی به دلیل رابطه، رانت و داشتن آشنا حقوق ملت را ضایع کنند.

     حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج حسین توسلی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته ۱۹ مرداد ۹۷  شهرستان پردیس که در مسجد الغدیر فاز ۴ پردیس برگزار شد، ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: سالگرد شهادت امام جواد(ع) رادر پیش داریم که ضمن تسلیت توقع داریم در مساجد، تکایا، هیات‌های مذهبی و… مراسم‌های عزاداری برپا شود.

     وی گفت: طی هفته آینده سالگرد ازدواج مولایمان امیرالمومنین حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه الزهرا(س) را در پیش داریم که ازدواجی آسان و بدون تجمل بود. توسلی افزود: مراسم بسیار ساده ازدواجشان در روایات اهل سنت و شیعیان وجود دارد که جهیزیه اندک و ازدواجی بسیار سهل بوده است.

     امام جمعه پردیس ادامه داد: امروزه ازدواج ها برعکس شده و توصیه می‌کنم اگر پیرو امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) هستید، باید آن‌ها را الگو قرار داده و مراسم‌هایمان را بسیار ساده برگزار کنیم.

     وی اضافه کرد: در دهه ۶٠ جلوه‌های مذهبی بسیار زیاد و مراسم‌های ازدواج آسان با مهریه یک جلد قرآن، سفر مشهد و یا کربلا بود و زندگی‌هایی موفق و فرزندانی صالح پاگرفت و باید دانست با مهریه زیاد به جایی نمی‌رسیم.

     حجت‌الاسلام توسلی در بخش دیگری از خطبه‌های دوم خود در خصوص مبارزه با فساد و اخلالگران اقتصادی اشاره و اظهار کرد: باید برخورد با این افراد تبدیل به مطالبه عمومی مردم شود و دلیلی ندارد افرادی به دلیل رابطه، رانت و داشتن آشنا حقوق ملت را ضایع کنند.

     امام جمعه پردیس تصریح کرد: ارز ٣۶٠٠ تومانی به برخی می‌دهند اما پیگیری نمی‌کنند که آن کالایی که برایش ارز دریافت کردند را وارد می‌کند یا خیر و یا اگر خریداری شد و از گمرک نیز ترخیص شد آیا در شبکه توزیع با قیمت مصوب قرار گرفته یا خیر.

     وی بیان داشت: دستگاه نظارتی ما ضعیف عمل می‌کنند و این مشکلات به‌وجود می‌آید؛ اکنون حراست‌های وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ادارات کل چه می‌کنند.

     حجت‌الاسلام توسلی اذعان داشت: مردم برای یک دستگاه ماشین، دارو، و… با مشکل روبرو می‌شوند اما از سوی دیگر افرادی چند میلیون‌ها دلار گرفته و می‌روند برای وارد کردن اجناس اما پیگیری نمی‌شود.

     امام جمعه پردیس افزود: این عدم نظارت‌ها اقتصاد ما را دچار مشکل کرده است. باید ببینیم مشکل کجاست. مردم حق دارند مطالبه کنند تا دستگاه‌ها با اخلالگران مبارزه کنند.

     وی نکته بعدی خطبه‌های خود را به بحث احتکار و قاچاق اختصاص داد و گفت: به نیروی انتظامی و قوه قضاییه تذکر داده و درخواست می‌کنم که با جدیت بیشتر برخورد شود؛ زیرا در برخی شهرها این افراد وارد شدند و مشغول فعالیت‌های غیر قانونی هستند.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: اتاق اصناف، دستگاه‌های مختلف نظارتی، نیروی انتظامی و دادگاه وارد می‌شوند و انبار‌هایشان را بازرسی می‌کنند. اجناس احتکار شده و قاچاق را مشاهده می‌کنند و دستور پلمب صادر می‌شود، اما متاسفانه می‌شنوم افراد با بیان اینکه ما آشنا داریم در کمتر از ٢۴ ساعت آن محل را رفع پلمب می‌کنند. اگر واقعیت داشته باشد این برای مسوولان ما عیب است.

     وی تصریح کرد: این‌گونه افراد در این مسائل مردم را از دسترسی به کالاهای اساسی محروم می‌کنند و باید بدانیم خدای ناخواسته اگر خشم مردم فوران کند تبعات زیادی به همراه خواهد داشت.

     حجت‌الاسلام توسلی اظهار کرد: پرونده اخلالگران ارزی باید سریعا رسیدگی و تحقیقات انجام شود؛ با بررسی شواهد اگر جرم اثبات شد آن فرد مجرم است و باید اعدام شود؛ اما قبل از آن نباید افراد را مجرم دانست.

     امام جمعه پردیس اذعان داشت: رسیدگی به پرونده باید اعلام شود و کسانی که دلار گرفتند تا اجناس ضروری بیاورند و نیاورندند را اعلام کنید. تا زمانی ک طولانی نشده فوری اقدام شود زیرا مردم می‌خواهند بدانند و در پایان برائت می‌گیرند یا محکومیت صادر می‌شود.

     وی افزود: در شهرستان پردیس ۸۶۰۰ واحد و سوله وجود دارد که باید بازرسی شود؛ زیرادر روستاهای دور افتاده لاستیک، برنج و… احتکار می‌کنند و در اخبار مختلف می‌شنویم. پس باید در منطقه هم نظارت‌ها بیشتر شود.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: مطالبات باید عمومی شود در غیر اینصورت منجر به بی‌اعتمادی به حاکمیت و دولت می‌شود و دشمنانمان و در راس آن آمریکا تلاش می‌کنند از سه جهت به کشورمان ضربه بزنند.

  امام جمعه پردیس اضافه کرد: فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی سه جهت فشارهای وارد شده است که ابتدا در حوزه اقتصادی تحریمها را اعمال کردند.

     وی تصریح کرد: هواپیماها اکثرا آمریکایی است و ۱۵ درصد قطعات هواپیماهای فرانسوی‌ها نیز در آمریکا ساخته می‌شود؛ به همین دلیل با فشار به کشورهای مختلف تحریم همه جانبه مانند عدم خرید نفت و حرکت کشتی‌ها را اعمال می‌کنند.

     حجت‌الاسلام توسلی اظهار کرد: نکته مهم این است که در طول چهار دهه کشورمان در تحریم بوده و این تحریم‌های جدید تاثیر بیشتری نسبت به گذشته نخواهد داشت.

     امام جمعه پردیس بیان داشت: فشار روانی جهت بعدی فشارها است و قصد دارند از این جهت قدرت نظام را به چالش بکشند و در افکار عمومی مولفه‌های قدرت ما را عیب اعلام کنند.

     وی افزود: ما با حرب الله لبنان، غزه، عراق، یمن، سوریه و… رابطه نزدیک داریم و در سال‌های قبل اهل فتنه شعارهایی دادند و دشمنان از آن سو استفاده کردند.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: اگر سوریه و لبنان پایگاه آمریکا شوند دشمنان آرام می‌شوند؛ اما باید بدانیم بودن در این کشورها جزء مولفه قدرت ما است.

     امام جمعه پردیس اضافه کرد: آمریکا در اکثر کشورها پایگاه دارد اما ما اگر با کشوری همسو باشیم را عیب می‌دانند که چرا دایره قدرتمان روز به روز بیشتر می‌شود.

     وی با بیان این‌که مواظب باشیم دشمنان مولفه‌های قدرت ما را زیر سوال نبرند، تصریح کرد: کارگران کارخانه‌ها ماه‌ها حقوق نگرفتند و با تجمع درخواست پرداخت حقوق خود را داشتند اما دشمنان این مطالبه به حق را به شعارهای هنجار شکن تبدیل کردند.

     حجت‌الاسلام توسلی ضمن بیان اینکه در منطقه مشکلات بزرگی داریم که مسکن مهر یکی از نقاط ضعف دولت است، گفت: ۸۶۰۰ واحد صنعتی و صنفی در پردیس داریم که نیمی از آن‌ها تعطیل مطلق و باقی ٢٠ تا ۵٠ درصد زیر توان تولیدی کار می‌کنند.

     امام جمعه پردیس اظهار کرد: هر لحظه ساکنینی از فازهای ۸ یا ۱۱ امکان دارد مانند گذشته در فرمانداری، مجلس و وزارتخانه تجمع کنند و مطالبه به حق خود را که تحویل ۱۸ ماهه تبدیل به ۷ سال شده را اعلام کنند؛ عده‌ای وارد و شعارهای انحرافی می‌دهند.

     وی افزود: دست‌اندرکاران افراد تحریک کننده را بازداشت می‌کنند که اکثرا نه مشکل مالی و نه مسکن مهر دارند که با آن‌ها باید برخورد شود.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: وظیفه نخبگان، معلمان، بسیجیان، معتمدین و… باید روشنگری باشد؛ زیرا اگر تار مویی از نظام کم شود بدتر از آنچه در سوریه، عراق و… رخ داد برای کشورمان رخ می‌دهد.

     امام جمعه پردیس اظهار کرد: برای نظام خون‌های زیادی داده شده و پیشرفت، هزینه‌های زیاد، توانمندی‌ها، سیاست، قدرت، علم و… را برجسته کنیم زیرا دشمن تمام این‌ها را به حاشیه برده است.

     وی در آخر بیان داشت: مواظب باشید داشته‌ها و سرمایه‌هایمان را نابود نکنند؛ زیرا با خون شهدا کشورمان بنیان‌گذاری شده و نباید به خون شهدایمان خیانت کنیم و در این راه تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد.

  روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  نماز جمعه ۳۰ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام و المسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس، بعد از ظهر امروز 30 آذر 97 در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس که در مسجد الغدیر فاز ۴ و با حضور پرشور مسوولان و نمازگزاران برگزار شد، ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: شکست سیاست آمریکا به معنای شکست رژیم صهیونیستی، ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته 23 آذر 97 شهرستان پردیس، ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری(ع)، اظهار داشت: نقشه ساخت حوزه علمیه امام حسن عسکری(ع) در شهر پردیس با طرحی کاملا ایرانی و اسلامی که معماری آن در شهرستانهای پردیس بی سابقه است، تکمیل و طی ماه آینده ... مطلب کامل

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۲۳ آذر ۹۷

   جمعه 23 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای یازدهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسن زاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای ... مطلب کامل

  تشکیل کارگروه ترویج فضائل اخلاقی به ریاست امام جمعه

  کارگروه ترویج فضائل اخلاقی به ریاست حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با شرکت رییس اداره ارشاد ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی پردیس ، نماینده فرماندار پردیس و اعضای دیگر با هدف شناخت رضائل اخلاقی و ترویج فضائل اخلاقی در ادارات و دانشگاه ها ، در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس برگزار شد. روابط عمومی دفتر ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۱۶ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

  نماز جمعه این هفته 16 آذر 97 شهرستان پردیس با حضور جمع کثیری از مردم ولایتمدار و مسئولین شهرستان به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در مسجد الغدیر پردیس اقامه شد. روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس     مطلب کامل

  آیین بدرقه راهیان نور شهرستان پردیس ۱۵ آذر ۹۷

  آیین بدرقه دانش آموزان راهیان نور شهرستان پردیس برای بازدید از مناطق جنگی جنوب کشور پنجشنبه 15 آذر 97 با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه ، سرهنگ قنبری فرمانده سپاه ، حسینی تبار رییس اداره تبلیغات ، حسنوند رییس آموزش و پرورش ، سلیمانی فر رییس شورای شهرستان ، محمد قانبیلی نماینده شهرستان در شورای استان و اعضای شورای اسلامی شهرهای بومهن و پردیس برگزار شد.... مطلب کامل

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۰۹ آذر ۹۷

   جمعه 9 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای ششمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسن زاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۹ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه های نماز جمعه این هفته 9 آذر 97 شهرستان پردیس در مسجد الغدیر با بیان اینکه مسکن مهر به معضل ملی تبدیل شده است افزود: خواسته های مطرح شده مردم در این زمینه پیگیری نشدند و هنوز پاسخی دریافت نکردیم، متقاضیان مسکن مهر بعد از 6 سال ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۲ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     نماز جمعه مورخ 02/09/97 شهرستان پردیس به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان در مسجد الغدیر پردیس (مصلی نماز جمعه) و با حضور پرشور مردم شریف و ولایتمدار و همچنین مسئولین محترم شهرستان اقامه گردید. روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس     مطلب کامل

  نماز جمعه ۲۵ آبان ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته 25 آبان 97 پردیس ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) اظهار داشت: امروز دنیا تشنه دریافت و درک حقایق مکتب اهل بیت (ع) است و باید از این فرصت در جهت ترویج مکتب اسلام واهل تشیع استفاده کرد.    وی تصریح کرد: افول مکتب لیبرال دمکراسی در ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  مقام معظم رهبری می فرمایند: مسئولان انقلاب در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. پایگاه های هدایت و رهبری مردم در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. سنگرهای دفاع معنوی در مقابل دشمنان در سطح جامعه ائمه جمعه هستند.

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه شهر پردیس و بومهن. محفوظ است.