• نماز جمعه ۲۰ مهر ۹۷ شهرستان پردیس    :   نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته 20 مهر 97 به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس با حضور جمع ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس    :     جمعه 20 مهر 97 به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای سومین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ...
 • حضور امام جمعه در مراسم تقدیر از نمونه های ترافیکی پردیس    :   حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در مراسم تقدیر از نمونه های ترافیکی این شهرستان در محل سالن آمفی تاتر ...
 • دیدار امام جمعه با سبزپوشان شهرستان پردیس بمناسبت هفته ناجا    :   حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس روز چهارشنبه 18 مهر 97  بمناسبت هفته ناجا به دفتر سرهنگ محبی فرمانده پلیس راه شرق استان ...
 • اولین شورای اداری شهرستان پردیس با حضور فرماندار جدید    :     شورای اداری شهرستان پردیس پیش از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه، سعیدی، ...
 • نماز جمعه ۱۳ مهر ۹۷ شهرستان پردیس    :      حجت الاسلام توسلی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پردیس اظهار داشت: مانور مقتدرانه بسیجیان در استادیوم آزادی حرکت ...
 • نماز جمعه ۲۶ مرداد ۹۷ شهرستان پردیس

  امام جمعه پردیس گفت: مدیران بی‌لیقات حذف و مدیران دلسوز و انقلابی جایگزین شوند؛ برخورد با فساد و مفسدین در اولویت قرار بگیرد؛ اما قصور در برخورد با مفسدین را شاهدیم.

      حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس در خطبه‌های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان پردیس که در مسجد الغدیر فاز ۴ این شهر برگزار شد ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: امروز سالروز گرامی‌داشت بازگشت آزادگان میهن‌مان است که بعد از سال‌ها تحمل شکنجه و زندانی به کشور بازگشتند.

     وی گفت: آزادگانمان سال‌ها در اسارت بعثی‌ها بودند که با لطف خدا در ۲۶ مرداد اولین گروه‌های این سرفرازان بازگشتند و امروز افتخار داریم از این گنج‌های ارزشمند در پردیس قدردانی کنیم.

     حجت‌الاسلام توسلی افزود: آزادگان حاضر در نماز جمعه برکت نماز جمعه پردیس هستند؛ زیرا این سرفرازان اجر شهید و شهدا را دارند و امروز مسوولان بر حکم وظیفه از این عزیزان تجلیل خواهند کرد.

     امام جمعه پردیس ادامه داد: به جوانان می‌گویم که اطلاع داشته باشند زیرا آزادگانی که در نقاط مختلف کشور اسیر شدند آن زمان سرنوشت‌، زمان اسارت‌ و بازگشت‌ آن‌ها مشخص نبود.

     وی اضافه کرد: اکثر خانواده‌ها از سرنوشت رزمنده‌هایشان خبر نداشتند و این اسارت را بسیار دشوار می‌کرد؛ در کنار آن شکنجه، فشارهای روحی و جسمی را تحمل می‌کردند و حق هیچ‌گونه کاری را نداشتند که این برای نسل جدید ما عجیب و قابل درک نیست و باید قدردانشان باشیم.

     حجت‌الاسلام توسلی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به فرازهایی از بیانات مقام معظم رهبری، اظهار کرد: وضع معیشت نابسامان مردم، اقتصاد، پاسخ به تهدیدها و پیشنهاد مذاکره ترامپ و تکلیف مردم در این شرایط از بیانات معظم له بود.

      امام جمعه پردیس تصریح کرد: ابتدا در خصوص نابسامانی‌ها باید بگویم که بخش اعظمی از آن ریشه در درون کشور دارد و مشکلات این ماه‌های ما ریشه در داخل دارد.

     وی بیان داشت: تعدادی از اقتصاددان‌های کشورمان برای رفع مشکلات به رئیس جمهور راهکارهایی پیشنهاد کردند و مقرر شده شنبه هفته جاری جلسه‌ای با این نخبگان برگزار شود تا مشکلات ما حل گردد.

     حجت‌الاسلام توسلی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه خواستار اصلاح در ساختار اقتصاد کشور شد و اذعان داشت: در اقتصاد با مشکل روبه‌رو شدیم زیرا مشکلات درونی در اقتصاد داریم و اگر مسوولان دلسوز هم در راس باشند به دلیل اینکه ساختار نامناسب است این روند ادامه خواهد داشت مگر آنکه ساختار تغییر کند.

     امام جمعه پردیس افزود: دولت و مجلس باید در این بخش ورود کنند و با اصلاح روش‌های تبادل کالا، تجارت، اقتصاد داخلی و… را با محوریت دولت اجرایی کنند زیرا این روش‌ها طی ۴۰ سال جواب نداده است.

     وی ادامه داد: مشکل کالای قاچاق که مبلغ اعلام شده بسیار رقم بالایی است، ارز زیادی را از کشور خارج می‌کند و باعث می‌شود که کارخانه‌های ما تعطیل و کارگرانمان بیکار شوند.

     حجت‌الاسلام توسلی اضافه کرد: این کالاهای قاچاق از مبادی رسمی وارد می‌شود اما در کشوری که خط پرواز ریگی را شناسایی و وی را دستگیر می‌کند آیا چشم بینا وجود ندارد و یا نمی‌توانند این افراد را شناسایی کنند.

     امام جمعه پردیس تصریح کرد: اراده‌ای برای شناسایی این اجناس قاچاق نیست و باید ریشه داخلی آن شناسایی شود؛ در ادامه مدیران بی‌کفایت در دولت و خارج دولت شناسایی و مهار شوند زیرا باعث بروز مشکلات بسیاری برای مردم و کشور می‌شوند.

     وی اظهار کرد: مدیران بی‌لیقات حذف و مدیران دلسوز و انقلابی جایگزین شوند؛ برخورد با فساد و مفسدین در اولویت قرار بگیرد، اما قصور در برخورد با مفسدین را شاهدیم.

     حجت‌الاسلام توسلی با اشاره به بیانیات رئیس قوه قضاییه در برخورد جدی با مفسدان اقتصادی، بیان داشت: بیش از ۸۰ درصد پرونده‌های قوه‌قضاییه به دلیل مشکلات کوچک پرونده‌ها سال‌ها در پروسه رسیدگی قرار می‌گیرند.

     امام جمعه پردیس افزود: فسادهای پشت صحنه فراوان است و برای آن مصادیق زیادی وجود دارد؛ به‌طور مثال نامه‌های ابلاغ دیر می‌رسند و یا شاهد نمی‌آید و رسیدگی به پرونده‌ها به همین دلایل طول می‌کشد.

     وی ادامه داد: پس از سال‌ها پیگیری حکم بدوی برای محکوم صادر می‌شود و مدت ۲۰ روز برای فرجام‌خواهی زمان می‌دهند که بعد شکایت و اعتراض محکوم پرنده به دادگاه تجدید نظر می‌روند که یک‌سال کمترین وقت برای رسیدگی به پرونده است.

     حجت‌الاسلام توسلی اضافه کرد: همین‌طور زمان می‌گذرد و پرونده‌های شکلی باعث بروز مشکلات چند برابر می‌شود؛ اما قوه‌قضاییه پروسه رسیدگی به پرونده‌های مفسدین را کوتاه کرده است.

     امام جمعه پردیس تصریح کرد: طی دستور رئیس قوه‌قضاییه پرونده این مفسدین در دادگاه اول با سه قاضی بیش از ۲۰ سال سابقه ارجاع می‌شود که اگر دو نفر از سه قاضی حکم بدهند حکم قطعی و قابل اجرا است.

     وی اظهار کرد: امیدواریم این روند نتیجه دزدی‌های عجیب و غریب را مردم در کوتاه‌ترین زمان ببینند و مطمئنا این برای احساسات مردم که جریحه‌دار شده درمان بود.

     حجت‌الاسلام توسلی بیان کرد: همکاری صمیمی مردم با دولت، مجلس و قوه‌ قضاییه که تماما برای ملت است مشکلات را حل می‌کند.

     امام جمعه پردیس گفت: آمریکا اعلام جنگ کرده بعد آن اعلام مذاکره که می‌گوییم اگر اعلام جنگ شود دشمنان می‌دانند ما چه توانایی‌هایی داریم و جرات و ریسک حمله را نمی‌کنند.

     وی افزود: دشمن این حرف‌ها را برای بزدل‌ها و ترسوها می‌گوید و این را اعلام کردند تا خوراک افراد ترسو باشد نه برای ملت سرافراز ایران و مطمئنا جنگ نخواهد شد.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: امام خمینی(ره) مذاکره با آمریکا را ممنوع کردند و مقام معظم رهبری نیز از این پس این رابطه را ممنوع کردند. آمریکا از مذاکره نقد می‌گیرد و نسیه وعده می‌دهد و بعد زیر همه چیز می‌زند.

     وی تصریح کرد: در ترکیه ترک‌ها دلارها را آتش زدند. آن‌ها با این کار طمع آمریکا را آتش زدند. همچنین در ترکیه عده‌ای دلارهایشان را تحویل دادند تا لیر کشورشان تقویت شود.

     حجت‌الاسلام توسلی اظهار کرد: امروز رهبر انقلاب، رئیس جمهور و… اعلام می‌کنند دلار نخرید اما اگر ۱۵ درصد مردم که تجارت دلار می‌کنند این کار و منافع نامشروع را کنار بگذارند پول ملی تقویت می‌شود.

     امام جمعه پردیس بیان کرد: با این اقدامات ما خودمان ارزش پولمان را پایین آوردیم و اگر ملت ما مانند ترکیه پشت دولت و کشور باشند آمریکا هیچ غلتی نمی‌تواند کرد.

     وی گفت: اگر مردم مانند دهه ۶۰ از منافع شخصی بگذرند ما این مشکلات را نخواهیم داشت و با تدبیر و همکاری رهبری، تمام مسوولان و ملت اقتصاد سامان می‌گیرد.

     حجت‌الاسلام توسلی بیان داشت: نماز عید قربان در ساعت ۸ صبح روز عید در مسجد الغدیر فاز ۴ پردیس برگزار خواهد شد.

     لازم به ذکر است در پایان نماز جمعه این هفته از آزادگان سرفراز شهرهای بومهن و پردیس با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

   

  روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس به درخواست مردم ولایتمدار شهرستان و به همت حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس  برای دومین هفته متوالی برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسنزاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای حضار به پایان رسید. طی نظرسنجی ... مطلب کامل

  مراسم آغاز سال تحصیلی و جلسه هیئت امنای حوزه های علمیه شهرستان پردیس

  مراسم آغاز سال تحصیلی و جلسه هیئت امنای حوزه های علمیه شهرستان پردیس – 10/07/97   مراسم آغاز سال تحصیلی و همچنین جلسه هیئت امنای حوزه های علمیه برادران و خواهران شهرستان پردیس با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه و مؤسس حـوزه های علمیه شهرستان ، بنیادی معاون سیاسی فرماندار، بابازاده عضو هیئت مدیره شرکت عمران ، آقای بخششی ... مطلب کامل

  مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان پردیس

  مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان پردیس با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از جمله: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، معاون استاندار ، امام جمعه شهرستان پردیس، معاونین فرماندار ، ائمه جماعات و جمعی از مدیران و روسای ادارات شهرستان پردیس روز دوشنبه مورخ 09/07/97 در محل سالن اجتماعات هنرستان سعادت برگزار شد.    ابتدا مراسم با قرائت آیاتی از کلام الله مجید ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۶ مهر ۹۷ شهرستان پردیس

           حجه الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان، ایثارگران و جانبازان در جمع نمازگزاران در مسجد الغدیر اظهار داشت: تعداد زیادی از زنان، کودکان و مردان شهر اهواز که برای تماشای رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده بودند بی‌گناه کشته شدند.    وی در ادامه ضمن تقدیر از نیروهای انتظامی و امنیتی خاطر نشان ... مطلب کامل

  حضور امام جمعه در رژه نیروهای مسلح بمناسبت هفته دفاع مقدس ۳ مهر ۹۷

        حجت الاسلام توسلی امام جمعه پردیس سه شنبه سوم مهر 97 در رژه نیروهای مسلح که بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شده بود شرکت کرد.     مطلب کامل

  حضور امام جمعه در مراسم بازگشایی مدارس بومهن و پردیس

    حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس یکم و دوم مهر 97 به همراه فرماندار ، رییس اداره تبلیغات پردیس ، رییس آموزش و پرورش ، شهردار و رییس شورای شهر بومهن و پردیس و دیگر مسئولین شهرستان در مراسم بازگشایی مدارس پردیس و بومهن در مدرسه فردوسی فاز 3 و مدرسه خیرساز یوسفی (هوا فضای بومهن) حاضر شده و زنگ نمادین آغاز سال تحصیلی را به صدا درآورد.     مطلب کامل

  نماز جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ شهرستان پردیس

        نماز جمعه 30 شهریور 97 شهرستان پردیس نماز جمعه این هفته 30 شهریور 97 به امامت حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور مردم ولایتمدار پردیس و مسئولین این شهرستان اقامه شد.       مطلب کامل

  اقامه نماز جماعت ظهر عاشورا در میدان عدالت پردیس ۲۹ شهریور ۹۷

        نماز جماعت ظهر عاشورا به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور جمع کثیری از مردم عزادار و مسئولین این شهرستان در میدان عدالت پردیس برگزار شد.     مطلب کامل

  نماز جمعه ۲۳ شهریور ۹۷ شهرستان پردیس

        نماز جمعه این هفته 23 شهریور 97 به امامت حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با حضور مردم ولایتمدار پردیس و مسئولین این شهرستان اقامه شد.     مطلب کامل

  مراسم عزاداری سید الشهدا (ع) در بوستان نورالشهدا پردیس

           به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس ، مراسم عزاداری امام حسین (ع) در دهه اول محرم در جوار دو شهید گمنام در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد.    در این مراسم که پایه گذاری آن با حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس بود ، سیزده روز متوالی از 20 شهریور 97 مصادف با اول محرم الحرام 1440 الی 2 مهر 97 مصادف با سیزدهم ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  مقام معظم رهبری می فرمایند: مسئولان انقلاب در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. پایگاه های هدایت و رهبری مردم در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. سنگرهای دفاع معنوی در مقابل دشمنان در سطح جامعه ائمه جمعه هستند.

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه شهر پردیس و بومهن. محفوظ است.