• نماز جمعه ۱۴ دیماه ۹۷ شهرستان پردیس    :       حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه های نماز جمعه این هفته 14 دیماه 97 شهرستان پردیس در مسجد الغدیر ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۱۴ دیماه ۹۷    :    جمعه 14 دیماه ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای چهاردهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۷ دیماه ۹۷    :    جمعه 7 دیماه ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای سیزدهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان ...
 • مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه پاسداران پردیس    :      پیش از ظهر چهارشنبه 5 دیماه 97 مراسم تکریم و معارفه سرهنگ قنبری و سرگرد حمزه خانی فرمانده سپاه ...
 • نماز جمعه ۷ دیماه ۹۷ شهرستان پردیس    :      حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس امروز در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته 7 ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۳۰ آذر ۹۷    :    جمعه 30 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای دوازدهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد....
 • نماز جمعه ۲۶ مرداد ۹۷ شهرستان پردیس

  امام جمعه پردیس گفت: مدیران بی‌لیقات حذف و مدیران دلسوز و انقلابی جایگزین شوند؛ برخورد با فساد و مفسدین در اولویت قرار بگیرد؛ اما قصور در برخورد با مفسدین را شاهدیم.

      حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس در خطبه‌های عبادی و سیاسی این هفته شهرستان پردیس که در مسجد الغدیر فاز ۴ این شهر برگزار شد ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: امروز سالروز گرامی‌داشت بازگشت آزادگان میهن‌مان است که بعد از سال‌ها تحمل شکنجه و زندانی به کشور بازگشتند.

     وی گفت: آزادگانمان سال‌ها در اسارت بعثی‌ها بودند که با لطف خدا در ۲۶ مرداد اولین گروه‌های این سرفرازان بازگشتند و امروز افتخار داریم از این گنج‌های ارزشمند در پردیس قدردانی کنیم.

     حجت‌الاسلام توسلی افزود: آزادگان حاضر در نماز جمعه برکت نماز جمعه پردیس هستند؛ زیرا این سرفرازان اجر شهید و شهدا را دارند و امروز مسوولان بر حکم وظیفه از این عزیزان تجلیل خواهند کرد.

     امام جمعه پردیس ادامه داد: به جوانان می‌گویم که اطلاع داشته باشند زیرا آزادگانی که در نقاط مختلف کشور اسیر شدند آن زمان سرنوشت‌، زمان اسارت‌ و بازگشت‌ آن‌ها مشخص نبود.

     وی اضافه کرد: اکثر خانواده‌ها از سرنوشت رزمنده‌هایشان خبر نداشتند و این اسارت را بسیار دشوار می‌کرد؛ در کنار آن شکنجه، فشارهای روحی و جسمی را تحمل می‌کردند و حق هیچ‌گونه کاری را نداشتند که این برای نسل جدید ما عجیب و قابل درک نیست و باید قدردانشان باشیم.

     حجت‌الاسلام توسلی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به فرازهایی از بیانات مقام معظم رهبری، اظهار کرد: وضع معیشت نابسامان مردم، اقتصاد، پاسخ به تهدیدها و پیشنهاد مذاکره ترامپ و تکلیف مردم در این شرایط از بیانات معظم له بود.

      امام جمعه پردیس تصریح کرد: ابتدا در خصوص نابسامانی‌ها باید بگویم که بخش اعظمی از آن ریشه در درون کشور دارد و مشکلات این ماه‌های ما ریشه در داخل دارد.

     وی بیان داشت: تعدادی از اقتصاددان‌های کشورمان برای رفع مشکلات به رئیس جمهور راهکارهایی پیشنهاد کردند و مقرر شده شنبه هفته جاری جلسه‌ای با این نخبگان برگزار شود تا مشکلات ما حل گردد.

     حجت‌الاسلام توسلی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه خواستار اصلاح در ساختار اقتصاد کشور شد و اذعان داشت: در اقتصاد با مشکل روبه‌رو شدیم زیرا مشکلات درونی در اقتصاد داریم و اگر مسوولان دلسوز هم در راس باشند به دلیل اینکه ساختار نامناسب است این روند ادامه خواهد داشت مگر آنکه ساختار تغییر کند.

     امام جمعه پردیس افزود: دولت و مجلس باید در این بخش ورود کنند و با اصلاح روش‌های تبادل کالا، تجارت، اقتصاد داخلی و… را با محوریت دولت اجرایی کنند زیرا این روش‌ها طی ۴۰ سال جواب نداده است.

     وی ادامه داد: مشکل کالای قاچاق که مبلغ اعلام شده بسیار رقم بالایی است، ارز زیادی را از کشور خارج می‌کند و باعث می‌شود که کارخانه‌های ما تعطیل و کارگرانمان بیکار شوند.

     حجت‌الاسلام توسلی اضافه کرد: این کالاهای قاچاق از مبادی رسمی وارد می‌شود اما در کشوری که خط پرواز ریگی را شناسایی و وی را دستگیر می‌کند آیا چشم بینا وجود ندارد و یا نمی‌توانند این افراد را شناسایی کنند.

     امام جمعه پردیس تصریح کرد: اراده‌ای برای شناسایی این اجناس قاچاق نیست و باید ریشه داخلی آن شناسایی شود؛ در ادامه مدیران بی‌کفایت در دولت و خارج دولت شناسایی و مهار شوند زیرا باعث بروز مشکلات بسیاری برای مردم و کشور می‌شوند.

     وی اظهار کرد: مدیران بی‌لیقات حذف و مدیران دلسوز و انقلابی جایگزین شوند؛ برخورد با فساد و مفسدین در اولویت قرار بگیرد، اما قصور در برخورد با مفسدین را شاهدیم.

     حجت‌الاسلام توسلی با اشاره به بیانیات رئیس قوه قضاییه در برخورد جدی با مفسدان اقتصادی، بیان داشت: بیش از ۸۰ درصد پرونده‌های قوه‌قضاییه به دلیل مشکلات کوچک پرونده‌ها سال‌ها در پروسه رسیدگی قرار می‌گیرند.

     امام جمعه پردیس افزود: فسادهای پشت صحنه فراوان است و برای آن مصادیق زیادی وجود دارد؛ به‌طور مثال نامه‌های ابلاغ دیر می‌رسند و یا شاهد نمی‌آید و رسیدگی به پرونده‌ها به همین دلایل طول می‌کشد.

     وی ادامه داد: پس از سال‌ها پیگیری حکم بدوی برای محکوم صادر می‌شود و مدت ۲۰ روز برای فرجام‌خواهی زمان می‌دهند که بعد شکایت و اعتراض محکوم پرنده به دادگاه تجدید نظر می‌روند که یک‌سال کمترین وقت برای رسیدگی به پرونده است.

     حجت‌الاسلام توسلی اضافه کرد: همین‌طور زمان می‌گذرد و پرونده‌های شکلی باعث بروز مشکلات چند برابر می‌شود؛ اما قوه‌قضاییه پروسه رسیدگی به پرونده‌های مفسدین را کوتاه کرده است.

     امام جمعه پردیس تصریح کرد: طی دستور رئیس قوه‌قضاییه پرونده این مفسدین در دادگاه اول با سه قاضی بیش از ۲۰ سال سابقه ارجاع می‌شود که اگر دو نفر از سه قاضی حکم بدهند حکم قطعی و قابل اجرا است.

     وی اظهار کرد: امیدواریم این روند نتیجه دزدی‌های عجیب و غریب را مردم در کوتاه‌ترین زمان ببینند و مطمئنا این برای احساسات مردم که جریحه‌دار شده درمان بود.

     حجت‌الاسلام توسلی بیان کرد: همکاری صمیمی مردم با دولت، مجلس و قوه‌ قضاییه که تماما برای ملت است مشکلات را حل می‌کند.

     امام جمعه پردیس گفت: آمریکا اعلام جنگ کرده بعد آن اعلام مذاکره که می‌گوییم اگر اعلام جنگ شود دشمنان می‌دانند ما چه توانایی‌هایی داریم و جرات و ریسک حمله را نمی‌کنند.

     وی افزود: دشمن این حرف‌ها را برای بزدل‌ها و ترسوها می‌گوید و این را اعلام کردند تا خوراک افراد ترسو باشد نه برای ملت سرافراز ایران و مطمئنا جنگ نخواهد شد.

     حجت‌الاسلام توسلی ادامه داد: امام خمینی(ره) مذاکره با آمریکا را ممنوع کردند و مقام معظم رهبری نیز از این پس این رابطه را ممنوع کردند. آمریکا از مذاکره نقد می‌گیرد و نسیه وعده می‌دهد و بعد زیر همه چیز می‌زند.

     وی تصریح کرد: در ترکیه ترک‌ها دلارها را آتش زدند. آن‌ها با این کار طمع آمریکا را آتش زدند. همچنین در ترکیه عده‌ای دلارهایشان را تحویل دادند تا لیر کشورشان تقویت شود.

     حجت‌الاسلام توسلی اظهار کرد: امروز رهبر انقلاب، رئیس جمهور و… اعلام می‌کنند دلار نخرید اما اگر ۱۵ درصد مردم که تجارت دلار می‌کنند این کار و منافع نامشروع را کنار بگذارند پول ملی تقویت می‌شود.

     امام جمعه پردیس بیان کرد: با این اقدامات ما خودمان ارزش پولمان را پایین آوردیم و اگر ملت ما مانند ترکیه پشت دولت و کشور باشند آمریکا هیچ غلتی نمی‌تواند کرد.

     وی گفت: اگر مردم مانند دهه ۶۰ از منافع شخصی بگذرند ما این مشکلات را نخواهیم داشت و با تدبیر و همکاری رهبری، تمام مسوولان و ملت اقتصاد سامان می‌گیرد.

     حجت‌الاسلام توسلی بیان داشت: نماز عید قربان در ساعت ۸ صبح روز عید در مسجد الغدیر فاز ۴ پردیس برگزار خواهد شد.

     لازم به ذکر است در پایان نماز جمعه این هفته از آزادگان سرفراز شهرهای بومهن و پردیس با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

   

  روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  نماز جمعه ۳۰ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام و المسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس، بعد از ظهر امروز 30 آذر 97 در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس که در مسجد الغدیر فاز ۴ و با حضور پرشور مسوولان و نمازگزاران برگزار شد، ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: شکست سیاست آمریکا به معنای شکست رژیم صهیونیستی، ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته 23 آذر 97 شهرستان پردیس، ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری(ع)، اظهار داشت: نقشه ساخت حوزه علمیه امام حسن عسکری(ع) در شهر پردیس با طرحی کاملا ایرانی و اسلامی که معماری آن در شهرستانهای پردیس بی سابقه است، تکمیل و طی ماه آینده ... مطلب کامل

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۲۳ آذر ۹۷

   جمعه 23 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای یازدهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسن زاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای ... مطلب کامل

  تشکیل کارگروه ترویج فضائل اخلاقی به ریاست امام جمعه

  کارگروه ترویج فضائل اخلاقی به ریاست حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با شرکت رییس اداره ارشاد ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی پردیس ، نماینده فرماندار پردیس و اعضای دیگر با هدف شناخت رضائل اخلاقی و ترویج فضائل اخلاقی در ادارات و دانشگاه ها ، در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس برگزار شد. روابط عمومی دفتر ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۱۶ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

  نماز جمعه این هفته 16 آذر 97 شهرستان پردیس با حضور جمع کثیری از مردم ولایتمدار و مسئولین شهرستان به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در مسجد الغدیر پردیس اقامه شد. روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس     مطلب کامل

  آیین بدرقه راهیان نور شهرستان پردیس ۱۵ آذر ۹۷

  آیین بدرقه دانش آموزان راهیان نور شهرستان پردیس برای بازدید از مناطق جنگی جنوب کشور پنجشنبه 15 آذر 97 با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه ، سرهنگ قنبری فرمانده سپاه ، حسینی تبار رییس اداره تبلیغات ، حسنوند رییس آموزش و پرورش ، سلیمانی فر رییس شورای شهرستان ، محمد قانبیلی نماینده شهرستان در شورای استان و اعضای شورای اسلامی شهرهای بومهن و پردیس برگزار شد.... مطلب کامل

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۰۹ آذر ۹۷

   جمعه 9 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای ششمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسن زاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۹ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه های نماز جمعه این هفته 9 آذر 97 شهرستان پردیس در مسجد الغدیر با بیان اینکه مسکن مهر به معضل ملی تبدیل شده است افزود: خواسته های مطرح شده مردم در این زمینه پیگیری نشدند و هنوز پاسخی دریافت نکردیم، متقاضیان مسکن مهر بعد از 6 سال ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۲ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     نماز جمعه مورخ 02/09/97 شهرستان پردیس به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان در مسجد الغدیر پردیس (مصلی نماز جمعه) و با حضور پرشور مردم شریف و ولایتمدار و همچنین مسئولین محترم شهرستان اقامه گردید. روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس     مطلب کامل

  نماز جمعه ۲۵ آبان ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته 25 آبان 97 پردیس ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) اظهار داشت: امروز دنیا تشنه دریافت و درک حقایق مکتب اهل بیت (ع) است و باید از این فرصت در جهت ترویج مکتب اسلام واهل تشیع استفاده کرد.    وی تصریح کرد: افول مکتب لیبرال دمکراسی در ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  مقام معظم رهبری می فرمایند: مسئولان انقلاب در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. پایگاه های هدایت و رهبری مردم در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. سنگرهای دفاع معنوی در مقابل دشمنان در سطح جامعه ائمه جمعه هستند.

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه شهر پردیس و بومهن. محفوظ است.