• نماز جمعه ۱۴ دیماه ۹۷ شهرستان پردیس    :       حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه های نماز جمعه این هفته 14 دیماه 97 شهرستان پردیس در مسجد الغدیر ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۱۴ دیماه ۹۷    :    جمعه 14 دیماه ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای چهاردهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۷ دیماه ۹۷    :    جمعه 7 دیماه ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای سیزدهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان ...
 • مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه پاسداران پردیس    :      پیش از ظهر چهارشنبه 5 دیماه 97 مراسم تکریم و معارفه سرهنگ قنبری و سرگرد حمزه خانی فرمانده سپاه ...
 • نماز جمعه ۷ دیماه ۹۷ شهرستان پردیس    :      حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس امروز در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته 7 ...
 • مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۳۰ آذر ۹۷    :    جمعه 30 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای دوازدهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد....
 • نماز جمعه ۷ دیماه ۹۷ شهرستان پردیس

  امام جمعه پردیس گفت: یوم اله 9 دی با حضور پرشور مردم ولایتمدار رقم خورد و چشم طمع دشمنان را از بین برد.

     حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس امروز در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته ۷ دیماه ۹۷  که در مسجد الغدیر فاز ۴ پردیس و با حضور پرشور نمازگزاران و مسوولان برگزار شد، ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی و تسلیت درگذشت آیت الله سید محمود شاهرودی، اظهار داشت: مرحم شاهرودی از علمای برجسته ما و حامل افکار و اندیشه حوزه علمیه نجف همچنین منبع اصلی فقه، بصیرت و اخلاق بودند.

     حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی گفت: سید محمد باقر صدر نو ترین و ناب ترین تفکر اسلامی و فلسفه اسلامی را در نجف داشتند، بانک بدون ربا در اسلام را در دهه ۴۰ به راه انداختند و آوازه وی به تمام کشورها اسلامی رسید که مرحوم شاهرودی شاگرد برجسته وی بودند.

     امام جمعه پردیس افزود: مرحوم شاهرودی ۱۰ سال رئیس قوه قضاییه، پس از آن جز فقها و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بودند که از همینجا به مردم کشور و ولی فقیه تسلیت عرض می‌کنم.

     وی ضمن اشاره به حادثه تصادف دانشجویان و تسلیت به بازماندگان درگذشتگان، گفت: این حادثه تلخ و شوک‌آور بود و باید بلافاصله مسوولان ورود و مقصران را به سزای اعمال خود برسانند.

     حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی با اشاره به سالگرد فتنه ۹ دی اظهار کرد: ۹ سال از این حادثه شوم می‌گذرد اما ممکن است جوانانمان از این فتنه اطلاع کمی داشته باشند.

     امام جمعه پردیس اضافه کرد: در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی تشریفات قانونی در ۲۲ خرداد ۸۸ برگزاری انتخابات با ۴ کاندیدا مورد تایید قرار گرفته آغاز و آنها به رقابت پرداختند.

     وی تصریح کرد: احمدی نژاد، کروبی، رضایی و موسوی در این انتخابات به رقابت پرداختند که رای‌گیری با استقبال خوب مردم انجام و جزو باشکو‌ ترین و پر استقبال‌ترین انتخابات جمهوری اسلامی بود که با حضور ۸۵ درصدی مردم برگزار شد.

     حجت الاسلام توسلی بیان داشت: حوادث از فردای انتخابات و اعلام آرا که احمدی نژاد با ۲۴ میلیون و پانصد هزار رای، میرحسین موسوی با ۱۳ میلیون، کروبی و رضایی حدود یک میلیون آغاز شد.

     امام جمعه پردیس افزود: اعتراضات از فردای اعلام نتایج شکل گرفت و تا جمعه هفته بعد ادامه داشت که مقام معظم رهبری در ۳۰ خردادماه، نماز جمعه تهران را اقامه کردند.

     وی ادامه داد: معظم له فرمودند، کروبی چند دوره نماینده مجلس، موسوی هشت سال و در ایام جنگ نخست وزیر، احمدی نژاد رئیس جمهور دوره قبل، محسن رضایی فرمانده هشت سال دفاع مقدس و فرماندهی سپاه بودند و جزو اعضا و بدنه نظام هستند و باید صف خود را از آشوبگران جدا کنند.

     حجت الاسلام توسلی اضافه کرد: اما این فتنه‌ها ادامه پیدا کرد و دو بار دیگر رهبری با کاندیداها دیدار و اعلام کردند به تخلف رسیدگی می‌شود و با تظاهرات و اعتراض چیزی درست نمی‌شود اما آنها گفتند در میدان انتقام می‌گیریم.

     امام جمعه پردیس تصریح کرد: در این میان عده‌ای از مردم دچار شک و تردید شدند اما محسن رضایی زمانی که دید این موضوعات برای اعتراضات انتخاباتی نیست بازگشت و این اقدامات تا روز جهانی قدس ادامه داشت که افراد با کفش به روی فرش‌ها آمده و اقدام به روزه خواری در ملاء عام کردند.

     وی اظهار کرد: آشوبگران راهپیمایی‌هایی را شروع کرده و شعار نه غزه نه لبنان و… سر دادند و در ۱۶ آذر اقدام به حتک حرمت به تمثال حضرت امام، حتک حرمت به عابرین، آتش زدن مسجد، قرآن، مراکز بسیج و… کردند.

     حجت الاسلام توسلی با بیان اینکه این فتنه‌ها ادامه داشت تا عاشورا پیش آمد، بیان داشت: ششم دی ما فتنه‌گران و دشمنان مردم، خیمه‌ها و قرآن‌ها را آتش زدند و به هیات‌ها حمله کرده و به سمت نمازگزاران ظهر عاشورا سنگ پرتاب کردند.

     امام جمعه پردیس افزود: تا اینجا مردم مطالبه آنها را به حق می‌دانستند اما با دیدن این اقدامات در روز ۹ دی ماه مردم به صورت خودجوش به خیابان‌های تهران آمدند.

     وی ادامه داد: جمعیت عظیم ۴ میلیونی در تهران و روز بعد مردم در تمام استان‌ها و شهرستان‌های کشور که به اذغان رسانه‌های خارجی بین ۴۰ تا ۴۵ میلیون جمعیت برای اعلام انزجار از عمل فتنه‌گران، به خیابان‌ها آمده بودند.

     حجت الاسلام توسلی با بیان اینکه پس از این حضور انقلابی مردم، معظم له ۹ دی را یوم الله اعلام کردند، اظهار کرد: این فتنه‌ها ۹ ماه طول کشیده و کشور را قفل کرده بودند.

     امام جمعه پردیس اضافه کرد: معظم له گفتند از هر کسی بگذرم، از افرادی که به دشمنان امید دادند نمی‌گذرم، زیرا خون شهدا را نادیده و آنها را خون به دل کردید.

     وی تصریح کرد:در نهایت رهبری با رفتار امام گونه با سه گام ورود کردند که ابتدا مدارا و جذب حداکثری را دستور قراردادند اما بحث حصر دستور رهبری نبود.

     حجت الاسلام توسلی افزود: بحث حصر توسط شورای امنیت ملی تصویب شد و پیشنهاد محاکمه را دادند اما رهبری با لطف و گذشت این پیشنهاد را رد کردند.

     امام جمعه پردیس با بیان اینکه رهبری پای حقوق ملت ایستادند و اعلام کردند انتخابات باطل نمی‌شود، گفت: تقلب یک یا دو میلیون نه ۱۱ میلیون و نیم رای بیشتر، استاندار وقت تهران به بنده گفتند از ۶ هزار صندوق رای استان تهران، موسوی در ۵ هزار و ۷۰۶ صندوق نماینده داشت اما احمدی نژاد در حوزه های بسیار کمتری نماینده داشت.

     وی اضافه کرد: با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، ناظرین شورای نگهبان، بازرسین و با حضور نماینده‌های کاندیداها امکان تخلف وجود نداشت.

     حجت الاسلام توسلی تصریح کرد: رهبری اجازه ابطال رای‌گیری را ندادند و کار به جایی رسید که رهبری گفتند خواص موضع خود را مشخص کنند اما برخی هیچ اقدامی نکردند و در آن برهه برخی جوانان آن زمان شعار دادند خواص بی‌بصیرت، بصیرت، بصیرت و بدین صورت تعدادی در مساله فتنه رفوزه شدند.

     امام جمعه پردیس اظهار کرد: برخی طمع دشمن را هموار کردند و این امید را به دشمنان دادند که در داخل برخی هستند که به روی نظام شمشیر بکشند و این ظلمی در حق ملت بود.

   

  روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس

   

   

   

  مطالب مرتبط :

  نماز جمعه ۳۰ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام و المسلمین حسین توسلی امام جمعه پردیس، بعد از ظهر امروز 30 آذر 97 در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس که در مسجد الغدیر فاز ۴ و با حضور پرشور مسوولان و نمازگزاران برگزار شد، ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: شکست سیاست آمریکا به معنای شکست رژیم صهیونیستی، ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته 23 آذر 97 شهرستان پردیس، ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری(ع)، اظهار داشت: نقشه ساخت حوزه علمیه امام حسن عسکری(ع) در شهر پردیس با طرحی کاملا ایرانی و اسلامی که معماری آن در شهرستانهای پردیس بی سابقه است، تکمیل و طی ماه آینده ... مطلب کامل

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۲۳ آذر ۹۷

   جمعه 23 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای یازدهمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسن زاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای ... مطلب کامل

  تشکیل کارگروه ترویج فضائل اخلاقی به ریاست امام جمعه

  کارگروه ترویج فضائل اخلاقی به ریاست حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس و با شرکت رییس اداره ارشاد ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی پردیس ، نماینده فرماندار پردیس و اعضای دیگر با هدف شناخت رضائل اخلاقی و ترویج فضائل اخلاقی در ادارات و دانشگاه ها ، در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس برگزار شد. روابط عمومی دفتر ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۱۶ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

  نماز جمعه این هفته 16 آذر 97 شهرستان پردیس با حضور جمع کثیری از مردم ولایتمدار و مسئولین شهرستان به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در مسجد الغدیر پردیس اقامه شد. روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس     مطلب کامل

  آیین بدرقه راهیان نور شهرستان پردیس ۱۵ آذر ۹۷

  آیین بدرقه دانش آموزان راهیان نور شهرستان پردیس برای بازدید از مناطق جنگی جنوب کشور پنجشنبه 15 آذر 97 با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه ، سرهنگ قنبری فرمانده سپاه ، حسینی تبار رییس اداره تبلیغات ، حسنوند رییس آموزش و پرورش ، سلیمانی فر رییس شورای شهرستان ، محمد قانبیلی نماینده شهرستان در شورای استان و اعضای شورای اسلامی شهرهای بومهن و پردیس برگزار شد.... مطلب کامل

  مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس ۰۹ آذر ۹۷

   جمعه 9 آذر ۹۷ به همت دفتر امام جمعه شهرستان پردیس و همکاری شهرداری پردیس  برای ششمین هفته متوالی مراسم پرفیض دعای ندبه در بوستان نورالشهدا پردیس برگزار شد. این مراسم با قرائت دعای ندبه توسط کربلایی حسن زاده مداح اهل بیت (ع) آغاز و با سخنرانی دانشمند ارجمند حجت الاسلام آتشکار ادامه پیدا کرد و با پهن کردن سفره صبحانه برای ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۹ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه های نماز جمعه این هفته 9 آذر 97 شهرستان پردیس در مسجد الغدیر با بیان اینکه مسکن مهر به معضل ملی تبدیل شده است افزود: خواسته های مطرح شده مردم در این زمینه پیگیری نشدند و هنوز پاسخی دریافت نکردیم، متقاضیان مسکن مهر بعد از 6 سال ... مطلب کامل

  نماز جمعه ۲ آذر ۹۷ شهرستان پردیس

     نماز جمعه مورخ 02/09/97 شهرستان پردیس به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین توسلی امام جمعه شهرستان در مسجد الغدیر پردیس (مصلی نماز جمعه) و با حضور پرشور مردم شریف و ولایتمدار و همچنین مسئولین محترم شهرستان اقامه گردید. روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان پردیس     مطلب کامل

  نماز جمعه ۲۵ آبان ۹۷ شهرستان پردیس

     حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته 25 آبان 97 پردیس ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) اظهار داشت: امروز دنیا تشنه دریافت و درک حقایق مکتب اهل بیت (ع) است و باید از این فرصت در جهت ترویج مکتب اسلام واهل تشیع استفاده کرد.    وی تصریح کرد: افول مکتب لیبرال دمکراسی در ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  مقام معظم رهبری می فرمایند: مسئولان انقلاب در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. پایگاه های هدایت و رهبری مردم در سراسر کشور ائمه جمعه هستند. سنگرهای دفاع معنوی در مقابل دشمنان در سطح جامعه ائمه جمعه هستند.

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه شهر پردیس و بومهن. محفوظ است.